LASEROWE USUWANIE PRZEBARWIEŃ - HARMONY DYE-VL

Laserowe usuwanie przebarwień – Harmony Dye-VL.

 

Laserowe usuwanie przebarwień przy pomocy Dye-VL to gwarancja bezpieczeństwa oraz trwałych rezultatów. Dzięki działaniu lasera, możesz w prosty sposób pozbyć się melasmy, piegów, plam posłonecznych oraz innych przebarwień z twarzy, jak i całego ciała.

Laseroterapia zdobyła uznanie lekarzy i ich pacjentów, słusznie uchodząc za najskuteczniejszą metodę usuwania przebarwień. To zabieg nie tylko efektywny, ale także bezpieczny.

 

       Innowacyjność

 

Harmony Dye-VL to szerokopasmowe pulsacyjne źródła światła, słynące ze swojej innowacyjności. Zabiegi z ich wykorzystaniem na stałe zapisały się w ofercie prestiżowych gabinetów dermatologicznych i kosmetycznych.

Lasery te zostały zaprojektowane w trosce o komfort i bezpieczeństwo pacjenta, po to, by przynieść rozwiązania różnych problemów estetycznych. Cel ten udało się zrealizować poprzez wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii laserowych.

       Zastosowanie 

 

Laser Dye-VL odznacza się szerokim zastosowaniem i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb pacjentów. Umożliwiają one walkę z wieloma niedoskonałościami skóry: od przebarwień, przez oznaki starzenia, po blizny i zmiany naczyniowe.

Laseroterapia to najlepsza recepta na różne problemy skórne, a jej efektem jest zawsze nieskazitelna, gładka i dogłębnie zregenerowana skóra.

 

Przygotowanie do zabiegu

Przed rozpoczęciem terapii usuwania przebarwień skóry, należy zgłosić się do naszego specjalisty w celu kwalifikacji do zabiegu i omówienia planu zabiegowego.

 

Działanie lasera Dye-VL

Laser Dye-VL wykorzystuje wąskopasmowe światło pulsacyjne (IPL). Podczas zabiegu, energia wiązki lasera jest precyzyjnie przekazywana do wybranych barwników: hemoglobiny (w przypadku leczenia zmian naczyniowych) lub melaniny (w przypadku usuwania przebarwień). Dye-VL to zabieg, dzięki któremu możliwe jest zniwelowanie zmarszczek, blizn potrądzikowych oraz przebarwień.

Efekty po zabiegu