MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia Igłowa to działanie przeciwzmarszczkowe, przeciwstarzeniowe oraz redukuje tkankę tłuszczową.

neauvia hydro deluxe

Mezoterapia (Hydro Deluxe) znacząco poprawia jakość skóry. Celem zabiegu jest dostarczenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry i jej natychmiastowe nawilżenie. Powodzenie zabiegu zależy w dużej mierze od jakości zastosowanego produktu i powtarzalności sesji. Neauvia Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, pozyskiwanego z Bacillus subtilis. Tak wysokie stężenie pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty, widoczne już od pierwszego zabiegu.

Cel Mezoterapii Igłowej

Celem mezoterapii igłowej jest dostarczenie skórze skondensowanej postaci koktajli odżywczych, które dogłębnie odżywią skórę i zwalczą jej niedoskonałości. W klinice BeautySkin zabieg mezoterapii posiada nienaganną opinię i wielu zadowolonych z efektów pacjentów.

Główne zalety Mezoterapii Igłowej

Skuteczność

Preparat Neauvia Hydro Deluxezawiera także 0,01% hydroksyapatytu wapnia, który dodatkowo pobudza produkcję kolagenu, poprawiając skuteczność terapii.

Bezbolesność i bezinwazyjność

Zdecydowanym atutem zabiegu Mezoterapii Igłowej jest fakt, że jest to procedura bezbolesna. Zabieg Mezoterapii Igłowej przynosi maksymalne efekty przy zerowym ryzyku dla zdrowia. Mezoterapia Igłowa pozwala w szybki i bezbolesny sposób odmłodzić wygląd twarzy. Reakcje skórne związane z powstaniem niewielkiego rumienia lub obrzęku maja charakter krótkotrwały, większość z nich przemija na ogół po kilku dniach.

Efekty Mezoterapii Igłowej

Mezoterapia Igłowa daje efekt wygładzenia zmarszczek, poprawy sprężystości i napięcia skóry, a także młody i promienny wygląd twarzy. Wszystko to zawdzięcza się nowoczesnym metodom iniekcji. Mikronakłucia tworzone w trakcie zabiegu wpływają dodatnio na stymujację trzech rodzajów komórek w skórze, które są odpowiedzialne za piękny wygląd skóry:

  • keratynocytów – poprzez wpływ na faktor wzrostu (GF)
  • melanocytów – regulując pigmentację w skórze
  • fibroblastów – pobudzając produkcję kolagenu i elastyny