LASER CO2 - POPRAWA WYGLĄDU SKÓRY

Resurfacing z wykorzystaniem frakcyjnego laseradedykowany jest skórze z widocznymi oznakami starzenia. Zabieg pozwala wygładzić zmarszczki, poprawić napięcie twarzy oraz wymodelować jej kontury, a to wszystko bez użycia skalpela!

 

Zastosowanie

Resurfacing zapewnia skórze jej natychmiastowe ujędrnienie i odmłodzenie. Wyraźnie redukuje zmarszczki mimiczne i poprawia owal twarzy. To jednak nie jedyne zalety, jakie wiążą się z zastosowaniem lasera.

Zabieg polecany jest również w przypadku innych mankamentów twarzy.Zabieg minimalizuje widoczność ujść rozszerzonych gruczołów łojowych, ujednolica koloryt cery, redukuje przebarwienia oraz niweluje blizny potrądzikowe i pochirurgiczne.

Skuteczność w działaniu

O skuteczności resurfacingu przy pomocy lasera świadczą spektakularne efekty. Kondycja skóry ulega widocznej poprawie, a niedoskonałości znikają.

Resurfacing pozwala na dogłębną odbudowę i odmłodzenie cery, niemożliwe do osiągnięcia przy pomocy tradycyjnych zabiegów kosmetycznych.

Przygotowanie do zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu, należy zgłosić się do naszego specjalisty w celu kwalifikacji do zabiegu i omówienia planu zabiegowego.

 

Działanie lasera

Laser tworzy nakłucia o wielkości pikseli (mikrouszkodzenia), pozostawiając otaczające tkanki w stanie nienaruszonym, dzięki czemu przyspiesza proces gojenia i odnowy skóry. Wiązki lasera działają na skórę wybiórczo, precyzyjnie docierając do komórek tkanki podskórnej, jak i skóry właściwej.

Podczas zabiegu, skóra twarzy zostaje “podziurkowana” za sprawą licznych mikrourazów. Jest to niezbędne, by zainicjować procesy regeneracji skóry oraz tworzenia nowych włókien kolagenowych i elastynowych, odpowiedzialnych za młody wygląd twarzy.

Efekty po zabiegu

Zabieg laserem frakcyjnym prowadzi do zmiany struktury głębokich warstw pod naskórkiem, co prowadzi do trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Efektem działania lasera frakcyjnego CO2 jest odmładzanie skóry, wygładzenie zmarszczek, usunięcie zmian naczynkowych, czy redukcja blizn.

Poprawa wyglądu skóry widoczna jest już po kilku dniach od zabiegu. Jednak aby osiągnąć ostateczny efekt skóra potrzebuje od 2 do 4 tygodni. Po tym czasie widoczne są już trwałe rezultaty odnowy.

Zmiany w naskórku i kolagenie w skórze właściwej wywołane zabiegami są trwałe.