USUWANIE PAJĄCZKÓW NA NOGACH - LASER NEODYMOWO-YAGOWY

Usuwanie pajączków na nogach laserem neodymowo-yagowym.

 

Jest to zabieg w pełni komfortowy dla pacjenta, gdyż wywołuje przyjemne uczucie chłodzenia, podczas gdy bezpośrednio do skóry przenika wiązka promieniowania o bardzo dużej energii cieplnej.

 

       Skuteczność

 

Laser umożliwia usuwanie naczynek osiągających około 3mm występujących szczególnie na nogach. Oprócz tego przyczynia się do ujędrniania skóry i poprawy jej kondycji, dzięki pobudzaniu włókien kolagenowych. Tym samym zapewnia poprawę jakości skóry także długo po wykonaniu zabiegu.

       Zastosowanie 

 

Laser neodymowo-yagowy umożliwia usuwanie pajączków na nogach oraz skuteczne usuwanie żylaków, będących często bardzo nieestetycznym problemem.

Ponadto laser umożliwia pozbycie się pozostałych zmian naczyniowych takich jak zrosty, a także pojawiające się wylewy podskórne spowodowane bardzo niską elastycznością ścianek żył, które ulegają przerwaniu i zaburzeniu szczelności.

 

Przygotowanie do zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu usuwania pajączków na nogach, należy zgłosić się do naszego specjalisty w celu przygotowania do zabiegu i omówienia planu zabiegowego.

 

Działanie lasera

Laser wykorzystuje działanie długiego światła pulsacyjnego, emitowanego przez głowicę o charakterze chłodzącym. Dzięki temu zostaje zwiększony komfort pacjenta, który nie odczuwa niepokojącego niekiedy ciepła, które obecne jest zazwyczaj przy tego typu zabiegach.

Laser emituje wiązkę światła, która jest idealna do leczenia zagłębionych zmian obejmujących problemy żylne, a także tych związanych z głębszymi warstwami skóry. Połączenie odpowiedniej długości światła z minimalnym czasem jego emisji sprawia, że działanie lasera jest w pełni bezpieczne, a także skuteczne.

Efekty po zabiegu